LETNÍ SPORTOVNÍ KEMP 2022Řecko & Řím

První dny prázdnin patřily již tradičně Letnímu sportovnímu kempu. Na sedmý ročník, který se nesl v duchu Řecka a Říma si našlo cestu 129 sportovních nadšenců, kteří byli rozděleni do  21 týmů. O celotýdenní program se starali skvělí vedoucí, juniorští stážisti a dvě zdravotnice, bez kterých by se sportovní kemp nemohl uskutečnit. Hlavní náplní kempu byla všesportovní příprava obohacena o informace z historie Řecka a Říma.

Seznámili jsme se nejen s Řeckými bohy, ale společně putovali do bájné Tróji za doprovodu gladiátorů a našeho Asterixe s Obelixem. Během týdenního putování se v doprovodném programu představila kynologická organizace VORA Mariánské Lázně, která převedla ukázku výcviku psů, zásah, obranu a dopadení zloděje. Tábor navštívili gladiátoři z České Kamenice, kteří pro děti připravili epické vystoupení s noční ohnivou show. Chybět nemohli ani naši dobrovolní hasiči, kteří si pro děti připravili ukázku veškeré techniky a svého zázemí. Navštívili jsme také ukázku vojenské techniky, kterou pro děti připravil pan Pavel Štěpánek.

Celý kemp provázela fantastická atmosféra. Mohli jsme každý den vidět, jak důležité je, aby děti měly možnost být spolu a zažívat společná sportovní dobrodružství. Naučili jsme se řecký tanec Sirtaki a zažili opět spoustu krásných chvil. Neustálá snaha o zlepšení sportovního zázemí a vytváření stále lepších podmínek pro děti, přináší sportovní organizaci TJ Slavoj Chodová Planá a městysu Chodová Planá to nejhezčí možné poděkování – šťastné děti.

Svou účastí vyjádřili podporu tomuto projektu pan Ing. Jan Volný, starosta p. Luboš Hlačík a  p. Leoun Tsoukernik, kteří poděkovali celému týmu a TJ Slavoj Chodová Planá za to, co vše pro děti vytváří. Na závěr celotýdenního sportování se se všemi rozloučila sportovní ředitelka TJ Slavoj Chodová Planá, Mirka Suková. Poděkovala všem dětem, rodičům, vedoucím, stážistům, organizacím a partnerům, kteří se podíleli na sedmém ročníku kempu.

Děkujeme našim partnerům za podporu, díky které můžeme pro děti připravovat stále lepší podmínky.

Městys Chodová Planá, Plzeňský kraj, Národní sportovní agentura, p. Leon Tsoukernik, Pflaument Investment s.r.o.,Stavební práce Václav Sykal, Polytec, Hreus s.r.o., Chodovka a.s., Chodovar, AFR s.r.o., p. Luboš Hlačík, p. Jaroslav Grunt.