BENDA RADEK

Radek je od loňské sezóny novým trenérem brankářů. Za sebou má úspěšné fotbalové milníky. Fotbalovou kariéru začal za žáky ve Slavoji Chodová Planá, poté následovala cesta do FK Planá, dorostenecká léta za ZČE Plzeň, Viktoria Plzeň, TJ Klatovy, Slavia Vejprnice a dospělá kategorie za TJ Rozvadov, TJ Trstěnice, Františkovy Lázně. Vyzkoušel si také zahraniční klub a to německý SV Neubau. Za svou aktivní kariéru působil v divizi mužů, vyhrál okresní přebor a po operaci kolene se vrátil do svého prvního klubu. Je to fotbalový nadšenec, který rád tráví čas v kopačkách na hřišti. Nyní se plnohodnotně věnuje výchově nových brankářských nadějí. Snaží se vychovávat nové talenty a předávat zkušenosti od všech trenérů, kteří ho učili od začátků brankářským znalostem a to i při další cestě fotbalovým životem.

Radek Benda

BOBEK PAVEL

Pája je jedním z trenérů, který pomůže kdekoliv. Jeho fotbalová kariéra začala v FK Tesla Havířov, zde působil až do žáků a souběžně hrál stolní tenis za Baník Havířov. Poté trávil fotbalové mládí v dorostu Slavoje Chodová Planá a dodnes zde hraje za rezervní tým. Šestým rokem se věnuje především fotbalové mládeži, ale pomáhá i při tenisových a florbalových trénincích. Patří mezi impulzivní trenéry, hecíře a dlouholeté stavební pilíře mezi našimi trenéry. Vlastní fotbalovou trenérskou licenci C.  Je to všestranný sportovec, v zimě ho vidíme na lyžích, v létě na kole a na tenisových kurtech.

Pavel Bobek

HANOUSEK ZDENĚK

Zkušený trenér, který se již několik let věnuje práci s nejmenšími tenisty. Vlastní trenérskou tenisovou licenci II. třídy a ve své aktivní kariéře získal několik úspěchů. Mezi ně patří účast ve 2. lize ČR tenisových družstev a také po 3 roky účast v nejvyšší amatérské lize v Německu. V trenérské kariéře se naplno od roku 1995 věnoval tenisovým družstvům v Německu, kde družstva Oberfrankenu v kategoriích minitenis a babytenis pravidelně dovedl do finálových zápasů celé krajské soutěže. Nyní působí v kategorii minitenis, kde vychovává ty nejmenší naděje v Chodové Plané a Drmoulu.

Zdeněk Hanousek

HENDRICHOVÁ TEREZA

Terča je náš nejmladší přírůstek do týmu trenérů. Od dětství sportovně vyrůstá v našem klubu  a získává zkušenosti, které postupně předává nejmladším sportovcům. Aktuálně hraje dorosteneckou soutěž za Mariánské Lázně, kde už nastupuje příležitostně i za ženy. Stala se trenérkou kategorie minitenis a instruktorkou na našem letním sportovním kempu. Má vždy dobrou náladu, kterou přenáší na děti. Mezi její vzory patří Rodger Federer a také bratr Michal. Ráda si zahraje florbal a mezi její další oblíbené aktivity patří lyžování, posilování a běh.

HRDINKA KAREL

Působí jako hlavní trenér mladší fotbalové přípravky. Vlastní fotbalovou licenci C a věnuje se výchově začínajících a nejmladších fotbalistů. Fotbal hraje od 10let za Slavoj Chodová Planá. Provází děti fotbalovými začátky a komplexní pohybovou přípravou. Ve fotbale zastává tu nejdůležitější práci, a to je seznámení a zapojení dětí, které přijdou úplně poprvé. Kája patří mezi klidnější trenéry, kteří učí děti vnímat sebe navzájem.

Karel Hrdinka

CHVAL PAVEL

Má v našem klubu na starosti organizační část fotbalových družstev dětí. Zároveň pomáhá s tréninkem všech kategorií. Vlastní fotbalovou licenci C a rozhodcovské zkoušky. Díky své bohaté fotbalové kariéře má za sebou několik sportovních úspěchů, jako například mládežnickou účast v klubu FC Viktoria Plzeň, 3 roky v divizi za klub Trstěnice, vítězství v krajském přeboru za FK Mariánské Lázně, postup do 1. B třídy za Slavoj Chodová Planá. Několikrát se stal nejlepším střelcem nejen okresu, ale také v 1.A i v 1.B třídě současně. Od 15-ti let působí také jako fotbalový rozhodčí, kde ho zasvětil bývalý funkcionář p. Milan Brůžek. Pravidelně rozhoduje zápasy tachovského okresu a několikrát byl nominován i do Karlovarského kraje. Po narození syna se už věnuje naplno mládeži v Chodové Plané.

Pavel Chval

KREJZOVÁ TEREZA

Terka působí jako hlavní trenérka staršího žactva. Vlastní tenisovou licenci III. třídy a má za sebou úspěšnou tenisovou kariéru. Působila v Mariánských Lázních, kde hrála divizi. Mezi další zastávky patřily kluby Cheb, Sokolov, Praha Vysočany nebo německé město Passau, kde hrála BTV ligu. Posledním působištěm byla Lokomotiva Plzeň a s ní divize a účast ve 2. Lize. Mezi největší úspěchy patří účasti na halových mistrovstvích ČR, 5. místo na MČR družstev, 3. místo ve čtyrhře na mezinárodním turnaji ETY a 109. pozice na žebříčku ČR v dospělé kategorii. V roce 2016 ze zdravotních důvodů ukončila aktivní kariéru a věnuje se naplno výchově mladých tenisových talentů ve Slavoji Chodová Planá

Tereza Krejzová

MACHOVÁ MARCELA

Trenérka, která aktuálně vede hodiny atletiky a působí zároveň jako kondiční trenérka u fotbalových a tenisových družstev, které nastupují v krajských soutěžích. Jejím cílem je zlepšovat fyzickou kondici a dbát na dostatečnou kompenzaci a návyky již v ranném věku. Sama je úspěšnou účastnicí maratonských, přespolních a atletických závodů. Absolvovala 15x půlmaratón pod sérií závodů Run czech a 2x maratón. Ráda si zajezdí na kole a in-line bruslích. Vzorem je pro ni každý kdo začíná, má své sny, dokáže si je postupně plnit a vyrovnat se i s případnými neúspěchy.

Marcela Machová

OVČAČÍK RUDOLF

Zastává funkci hlavního trenéra starší fotbalové přípravky. Vlastní licenci C a vyniká svou rozvážností a klidem na hřišti. Fotbal začal hrát ve 4 letech v sousední Plané, kde prošel přípravkou a žákovskou kategorií a dostal se do krajských výběrů. Ve 13 letech se dostal do ligového klubu FC Viktoria Plzeň, kde postupně prošel U13 až U18. Poté se vrátil zpět do Plané. Následoval podle svých slov největší životní úspěch a to, když se mu se ženou Terezkou narodila dcera Anetka. To byl hlavní impuls přestupu do Slavoje, kde stal pilířem základní sestavy mužstva A.  Po roce působení se stal fotbalovým trenérem a své bohaté zkušenosti předává dalším mladým fotbalistům. Jedním z hlavních úspěchů trenérské kariéry považuje rozšíření počtu dětí na fotbale z původních 10 na aktuálních 40. Málokdo možná ví, že je Ruda vášnivý rybář. Rybolov tak patří mezi jeho další koníčky.

Ruda Ovčačík

PLECITÝ JAN

Honza má na starosti naší nejstarší fotbalovou kategorii – mladší žactvo, kde působí jako hlavní trenér. Trénování mládeže se věnuje více jak 6 let a to díky Sašovi Sukovi, který ho, jak se říká do trénování ,,uvrtal“, za což je mu podle svých slov do dnes vděčný. Jeho fotbalová kariéra začala v 5-ti letech za mateřský klub TJ Slavoj Chodová Planá, kde působil až do žákovské kategorie. Poté poprvé změnil klub a přestoupil do FK Planá. Následovala střední škola v Plzni a s ní i poznání plzeňských klubů jako Vodní stavby a FC Viktoria Plzeň, kde měl tu čest trénovat. V dospělém fotbale se jako odchovanec vrátil zpět do Slavoje, kde zažil spoustu úspěchů. Mezi největší považuje postup do 1.A třídy, ale také možnost zahrát si divizi za M. Lázně. Vlastní trenérskou licenci C a díky svým zkušenostem z aktivní kariéry, předává dětem výborné znalosti. Ve své trenérské kariéře už se mu s mužstvem povedlo vyhrát celou okresní soutěž, což považuje za nádhernou odměnu nejen pro něj, ale především pro děti a rodiče. Do budoucna vyhlíží založení staršího žactva, kde chce být obávaným týmem v celém kraji.

Jan Plecitý

ROLKO RUDOLF

Je dlouholetý Slavoják a jeden ze zakladatelů nohejbalu v Chodové Plané. Několik let hrál fotbal za Slavoj Chodová Planá B. V roce 1991 začal trénovat první děti ve stolním tenise. Mezi své sportovní úspěchy řadí účast na Jizerské 50, kde za účasti 6170 běžkařů doběhl s časem 5h. 15.min na 4115. místě. A také kvalifikaci II. třídy ve vysokohorské turistice, se kterou jsou spojené Vysoké a Nízké Tatry, Orlické hory, Bánskošťavnické vrchy a Šumava. Nyní se naplno věnuje výchově dětí a mládeže ve stolním tenise. Od roku 1991 mu prošlo za stoly mnoho dětí, za největší úspěch své činnosti s dětmi považuje Dominika Kříže, který nyní hraje 2. ligu za oddíl Bor. V sezóně 2019/2020 dokázal postavit družstvo dětí, které nastupuje v okresní soutěži 2. třídy za dospělou kategorii. V současné době vychovává 15 dětí ve stolním tenise. Rád se odreaguje na rybách a zahrádce.

Ruda Rolko

ŘEŽÁBEK VOJTĚCH

SLIVONĚ PETR

Je naším trenérem brankářů, který připravuje brankáře všech mládežnických kategorií. Svoji fotbalovou kariéru začínal v FK Planá, kde působil v okresních a krajských soutěžích až do konce žákovského věku. Poté následovalo studium na sportovní škole, kde jako dorostenec hrál za týmy Union Sparta Plzeň a 1. FC Plzeň. Tady si zahrál jak krajskou soutěž, tak dorosteneckou ligu. Péťa, kterému neřekne nikdo jinak, než Slíva, působil v dospělém fotbale v několika západočeských týmech. Mezi ně patřily FK Planá, 1. FC Plzeň, TJ Chodský Újezd, Rozvoj Trstěnice a Slavoj Chodová Planá. Svoji aktivní kariéru rozšířil také o zahraniční klub a to německý celek TSV Tännesberg. Trenérskou kariéru začal jako hlavní trenér mužstva FK Planá A, kde působil dva roky. Aktuálně vlastní fotbalovou licenci C a věnuje se dětem ve Slavoji Chodová Planá.

Petr Slivoně

STRAKA JIŘÍ

Je zakladatelem tenisu ve Slavoji Chodová Planá v roce 1979. Stal se jeho prvním předsedou a to až do roku 2008. V roce 1976 zorganizoval první ročník turnaje s názvem Grand Prix a za účasti 22 hráčů z celého okresu tento turnaj vyhrál. To se mu podařilo ještě dalších následujících 8 ročníků. Tento turnaj s velkou tradicí se hraje dodnes. Aktivně se účastnil krajských a okresních soutěží družstev. Od založení tenisového oddílu se věnuje práci s dětmi a je tak jedním z našich nejzkušenějších trenérů. Vlastní trenérskou tenisovou licenci III. třídy.

Jiří Straka

SUK SÁŠA

Když se roku 1968 stal poprvé členem naší organizace bylo mu šest let. Od té doby dal svůj život Slavoji. Od dětství hrával fotbal a vyrostl pod trenéry p. Pelikánem a p. Vančurou, který byl zde prvním prof. trenérem všech družstev. V dospělosti pak pod trenérem p. Voráčkem. Jako kapitán dovedl mužstvo k vítězství v okresním přeboru dorostu a postupu do krajské třídy. Vítězství v I.B. třídě byla velká euforie. 2 místo v I. A třídě těsně za RH Planá považuje podle svých slov doslova za ,,žranec“, v té době působili v týmu velcí hráči a byla to krásná fotbalová léta. V tenise si zahrál několik let okresní soutěže DC družstev. Nejkrásnější vzpomínky má jako trenér dětí a mládeže ve fotbale, kde dovedl tým k vítězství v okresním přeboru a postupu do kraje. Je zakladatelem florbalu v Chodové Plané, který zde získal obrovskou popularitu a mnoho úspěchů. Před 6 roky založil sportovní tábor, kterého se účastní přes 117 dětí. Založil projekt pro děti: Sport ano, drogy ne, který vychovává přes 200 dětí. Vlastní licenci jak fotbalového, tak tenisového rozhodčí. Již několik let působí jako prezident a manager klubu. Jak sám říká: „V životě by si měl člověk alespoň přičichnout ke sportovnímu dění, prošel jsem si tím a nelituji. Možná jen jednoho, že to tak všechno letí.“ Saša je všestranným sportovcem, můžete ho tak často potkat na běžkách, kole, severské schůzi nebo při otužování v nějakém rybníce. Přátelé mu říkají, že je pořád jako dítě. Jeho odpověď : ,,A není to krásný“?

Sáša Suk

SUKOVÁ MIROSLAVA

V našem klubu zastává funkci sportovní ředitelky, kde má na starosti finanční chod. Zároveň působí jako šéftrenérka. Ve své kariéře má za sebou několik sportovních úspěchů, jako je 5. místo v 2. celostátní fotbalové lize žen, vítězství a postup v krajské tenisové soutěži družstev II.třídy, vítězství v I. florbalové lize žen a postup do extraligy. Za největší úspěch kariéry považuje 3. místo na mezinárodním florbalovém turnaji Czech Open, kde zažila nejkrásnější chvíle. Nyní se naplno věnuje trenérské práci s dětmi v mnoha odvětvích. Vlastní trenérskou licenci tenisu, fotbalu, florbalu, licenci hlavního vedoucího ZA, zdravotníka a aktuálně studuje na KCVJŠ zaměření pedagog volného času. Má za sebou už také několik trenérských úspěchů, jako vítězství s tenisovým družstvem ml. žactva v krajské soutěži, bronzovou příčku s družstvem minitenistů a babytenistů v kraji, jako asistentka trenéra získala stříbrnou medaili na florbalovém MČR školních týmů pod ZŠ Jih M.Lázně. Jak sama říká, jejím celoživotním trenérem a vzorem je taťka. Obdivuje Dalajlamu a od narození fandí týmu AC Sparta Praha.

Miroslava Suková

VOLFOVÁ LUCIE

Lucka je dlouholetou aktivní hráčkou tenisu a úspěšnou účastnicí několika celorepublikových turnajů. S tenisem začínala v 8 letech v Tachově pod trenérem p. Iljou Sedláčkem. Od 10 let ji trénoval p. Aleš Santner. Na střední škole již hrála závodně za tým Mariánských Lázní. Následovala hostování v týmech Aš a Ostrov nad Ohří. V dospělosti působila v krajské soutěži za tým Planá u Mariánských Lázní, kde dokázala v družstvech vybojovat postup do 2. třídy plzeňského kraje. Na konci závodní kariéry si zahrála za Daviscupové družstvo Chodové Plané v okresní soutěži. Nyní se věnuje trénování a přípravě věkové kategorie babytenis, kde již děti rozvíjí v úderové technice a zdokonaluje jejich přednosti. Vlastní trenérskou licenci III. třídy. Ráda jezdí na kole a je také účastnicí několika závodů. Další velkou zálibou je agility se psy.