FOTBALOVÉ HŘIŠTĚ

V areálu se nachází travnaté hřiště s umělou závlahou a vysokou kvalitou trávníku. Součástí hřiště je nekrytá tribuna pro 100 diváků a zcela nově zrekonstruované zázemí (šatny, sprchy, toalety, sklad). V jihovýchodní části hřiště je k dispozici digitální světelná časomíra.

Rozměry hrací plochy : 107 x 80 m

BĚŽECKÝ OVÁL

Běžecký ovál s tartanovým povrchem má délku 400 m, po celém obvodu jsou celkem 2 dráhy s celkovou šířkou 2440 mm, před tribunou se ovál rozšiřuje na 4dráhy a je tak ideální i na sprinterské tratě 50 a 60 m. Areál je velmi vhodný pro tréninkovou přípravu na kvalitním povrchu.

IN-LINE DRÁHA

In-line dráha má povrch z asfaltobetonu. Dráha má délku cca 420 m, s celkovou šířkou 2000 mm a je vedena po obvodu běžecké dráhy. Celá in-line dráha je osvětlena. Na trati je možno využít 4 zastávek k odpočinku na betonových lavičkách.

TENISOVÉ KURTY

Na stadionu se nachází 2 tenisové antukové kurty pro dvouhru i čtyrhru. Oba kurty jsou vybaveny umělými lajnami a umělou závlahou. Kurt č. 1 byl nově vybaven umělým osvětlením.

V areálu tenisových kurtů se nachází oboustranná tréninková zeď, tenisová klubovna s terasou a zázemím.

VÍCEÚČELOVÉ HŘIŠTĚ

Víceúčelové hřiště s umělým vodopropustným tartanovým povrchem má široké využití. Je využíváno jako třetí tenisový kurt, součástí jsou 2 zabudované branky malé kopané a 2 basketbalové koše.

DOSKOČIŠTĚ

Vedle víceúčelového hřiště je zřízeno doskočiště skoku do dálky 7 x 3m s osazením pryžových obrubníků. Rozběhová část je také vodopropustný tartanový povrch.

NOHEJBALOVÝ KURT

Součástí tenisových kurtů je také 1 nohejbalový kurt s tréninkovou zdí a skladem na sportovní nářadí.

RESTAURACE

V areálu se nachází restaurace Hospůdka na hřišti s venkovní terasou a vnitřní kapacitou 25 osob. Rezervace v případě konání akcí u majitelky paní Martiny Mojžíšové, tel. 773 213 188.

 

STREET WORKOUTOVÉ HŘIŠTĚ

Novinkou je soustava hrazd, bradel, žebřin a dalších jednoduchých prvků sloužící ke cvičení zejména s vlastní vahou. Hřiště s oblibou využívají v rámci přípravy sportovci všech druhů a odvětví.

DĚTSKÉ HŘIŠTĚ

V blízkosti restaurace a tenisových kurtů se nachází několik prolézacích prvků pro děti, kolotoč, indiánský totem, ohniště a pingpongový stůl.