ROK 2020

Obrovským úspěchem se stalo vystoupení našich tenistů v tomto těžkém roce. Tento tým dokázal ve strhujícím finále, proti celku Dioss Nýřany, v několikahodinové bitvě vyhrát. Poprvé tak máme v historii Chodové Plané vítěze krajské soutěže Plzeňského kraje.

Kategorie ml. žactvo A vítěz krajské soutěže OŽM III. B

Soupiska : Zimák Jakub, Pokorný David, Váňa Jan, Bobek Pavel, Cimická Vanessa, Procházková Petra

 

Díky výborné výchově mladých sportovců a jejich touze na sobě stále pracovat, přinesl rok 2020 další historický milník a to postavení hned 4 krajských družstev. To považujeme za velký úspěch. A přesto, že družstvo mladšího žactva B nedosáhlo na nejvyšší příčky, stalo se výborným parťákem pro družstvo A a to nejen na trénincích.

Kategorie ml. žactvo B – 6. místo v krajské soutěži OŽM III. B

Soupiska : Hastík Richard, Horák Ondřej, Lebeda Roman, Rapšo Mikuláš, Fous Jan, Kollmannová, Amálie, Zušťáková Petra

 

2020

 

ROK 2019

Postupné rozkoukání v kategorii žactva přineslo přesvědčivé výkony. Výrazně doplněný tým tak znovu obsadil 4. místo v Plzeňském kraji.

Kategorie ml. žactvo – 4. místo v krajské soutěži OŽM III. A

Soupiska : Hubálek Matěj, Štrobl Michael, Zimák Jakub, Pokorný David, Bobek Pavel, Janoch Mikuláš, Cimická Vanessa, Procházková Petra, Kollmannová Amálie, Černohorská Nikola, Rapšová Viktorie

 

Mladší žactvo 2019

 

ROK 2018

V tomto roce jsme mohli poprvé postavit družstvo mladšího žactva, kde už musí hrát 4 chlapci a dvě děvčata. Na úvod v této soutěži, z toho bylo 4. místo v Plzeňském kraji.

Kategorie ml. žactvo – 4. místo v krajské  soutěži OŽM III.A

Soupiska : Pokorný Jan, Štrobl Michael, Hubálek Matěj, Pecka Radek, Janoch Mikuláš, Cimická Vanessa, Procházková Petra, Riessová Klaudie, Siváková Natálie

Mladší žactvo 2018