FLORBAL SE TĚŠÍ STÁLE VĚTŠÍ POPULARITĚ

Na konci roku 2019 prudce stoupl mezi dětmi zájem o florbal, a tak se trenéři rozhodli od ledna 2020 pro rozdělení dětí do tří tréninkových skupin. Přípravka, mladší žactvo a dorost. Florbal je nejen výborným doplňkovým sportem pro všechny děti, které se u nás aktivně věnují dalším sportům, ale i skvělá volba na všeobecnou pohybovou průpravu pro každého. Aktuální florbalová základna je 52 dětí.

Tréninky se konají ST a PÁ od 15:00 do 16:00. V letním období na sportovním stadionu, v zimních měsících v Kulturním domě.

FLORBALISTÉ SAHALI PO POSTUPU

Ve spolupráci se ZŠ a MŠ Chodová Planá zajížděli naši florbalisté do Tachova na okresní kolo – kategorie I. stupeň ZŠ. V prvním utkání podlehli naši hráči až v posledních minutách ZŠ Hornická Tachov 7:8. Fantastický výkon v tomto zápase předvedl Štěpán Kotlařík, který přispěl pěti brankami. Ve druhém zápase naši kluci rozstříleli ZŠ Přimda 11:3. Byla z toho celkově druhá příčka. Postup tedy unikl o vlásek. Děkujeme dětem za výborný a houževnatý výkon.

FLORBALISTÉ POUZE O SKÓRE DRUZÍ

Na začátku roku 2019 zajížděli naši florbalisté do Tachova na okresní kolo  – kategorie II. ve florbale. V konkurenci 7 týmů si naši kluci vedli víc než dobře. Dokázali porazit ZŠ Kostelní Tachov 6:5, ZŠ Bor 8:3, ZŠ Hornickou Tachov 5:3, ZŠ Bezdružice 8:4, ZŠ Mánesovu Stříbro 12:4. Jediná remíza s týmem ZŠ Zárečná Tachov 7:7 posunula kluky na druhou příčku, díky skóre. Děkujeme chlapcům za výbornou reprezentaci Chodové Plané.